HİZMETLERİMİZ
HİZMETLERİMİZ
İstanbul içinde 24 saat'te teslim imkanı ve Türkiye genelinde 48 saat'te teslim imkanı sunar.Hastaneler için Tıbbı atık konteynerleri, Evsel atık konteynerleri, Kağıt ve Cam konteynerleri, Geri Dönüşüm konteynerleri, Park ve Bahçe konteyner- leri, Yeraltı çöp konteynerleri, Özel çöp istasyonlar Galvanizli sacdan imal konteynerler, Daldırma Galvanizden konteynerler, Özel yapım çöp istasyonları ve çöp istasyonları.Çöp toplama aracı ile hizmetinizdeyiz.
-PP Oluklu geri dönüşüm kutuları kuruluşlar, ofisler, okullar ve hastaneler için yaygın olarak kullanılmaktadır. Çöplerin ayrıştırılmasıyla bu kutular yan yana bir tepsi içerisinde 3 veya 4 şeklinde tasarlanıp üretilebilir. Düşük ağırlık ve taşındığında çok az yer (düz levha şeklinde) ve her yönden 8 renk basabilme özelliği ve su geçirmez olması, değerli müşterilerimize sık kullanım imkanı sağlar.
Atık ayrıştırma, geri dönüştürülebilir malzemelerin kolayca elde edilebilmesi için kuru atığın, yaş atiktan ayrıştırıldığı süreçtir. Bu nedenle izole edilmiş malzemeler birçok ürünü yeniden üretmek için kullanılabilir.

Karton Plast geri dönüşüm kutuları, yüksek mukavemetleri ve nem, güneş ışığı ve sıcaklık değişimlerine karşı dirençleri nedeniyle farklı atıkların ayrıştırılmasında çok kullanışlıdır. Ayrıca bu bidonların farklı renk ve ebatlarda üretilmesi sayesinde Kağıt, cam, plastik ve metal dahil çeşitli atıklar ayrıştırılmasinda kullanımlidır.

Hastane atıkları en hassas ve önemli atık türlerinden biridir.Bu bağlamda Kemos  Plastik Sanayi Grubu, yüksek mukavemetli kulplu, kapalı kilitler şeklinde bulaşıcı hastane atık kutuları üretmiştir. Sadece keskin atıklar için iyi bir seçim olmakla kalmaz, aynı zamanda kontamine ve bulaşıcı kimyasalların yayılmasını ve sızmasını önler ve atıkların taşınmasını ve transferini kolaylaştırır.

PP Oluklu geri dönüşüm tanklarının (Karton Plast atık kutuları veya Geri Dönüşüm Çöp Kovaları ) galvanizli ve plastik tanklara göre daha düşük bir fiyata sahip olduğu ve farklı ebat, güç ve renklerde mevcut olduğu unutulmamalıdır.

Her renk ve ölçüde kutu imalatımız vardır.
siz tasarlayın biz yapalım.   

VİZYONUMUZ
Plastik Palet, plastik konteynır ve her Türlü katık çöp istasyonları ve Plastik palet konusunda ülkemizde ve dünyada en başarılı kuruluşlardan biri olabilmek için;
-1. Müşteri ve pazar taleplerini sürekli araştırarak, ihtiyaç ve talepleri en üst düzeyde karşılayacak ürünleri üretebilmek,
-2. Müşterilerimizin memnuniyetini sürekli ölçerek mümkün olan en üst düzeye çıkarabilmek,
-3. Hatalarımızı en aza indirebilmek için izlemek, sınıflandırmak ve gerekli proaktif ve düzeltici tedbirleri almak,
-4. Müşterilerimize hızlı ve zamanında ürün teslim etmek,
-5. Çalışanların becerilerini arttırabilmek için sürekli eğitmek ve kararlara katılımcı olmalarını sağlamak,
-6. Uyguladığımız kalite yönetim sistemimizin etkinliğini sürekli geliştirmeyi, Kalite politikası olarak benimser ve uygulamayı sürekli taahüt ederiz.
Kemos Grup Çöp Konteynerleri Tüm Hakları Saklıdır
Bugün Sitemizi
: 53
kişi ziyaret etti
Dün Sitemizi
: 271
kişi ziyaret etti
Sitemizi Toplam
: 288.136
kişi ziyaret etti
Tıklama Sayınız
:
Aktif Ziyaretçi
: 2
kişi
İp Numaranız
: 93.89.232.254