Plastik Çöp Konteyneri
PP OLUKLU GERİ DÖNÜŞÜM KUTULARI 35X35X70
LT-35 PP OLUKLU KUTU
Kapasite
: 1.65 Kg
Ağırlık
: Kg
Maxsimum Yük
: 70
Toplam Yükseklik
: 70
Toplam Genişlik
: 35
Toplam Derinlik
: 70
Renk Seçenekleri
-EVET
-EVET
-EVET
-EVET
-EVET
-EVET
-EVET
-EVET
  • ÜRÜN AÇIKLAMA
  • TEKNİK ÖZELLİKLER
  • DİĞER ÜRÜNLER
-PP Oluklu geri dönüşüm kutuları kuruluşlar, ofisler, okullar ve hastaneler için yaygın olarak kullanılmaktadır. Çöplerin ayrıştırılmasıyla bu kutular yan yana bir tepsi içerisinde 3 veya 4 şeklinde tasarlanıp üretilebilir. Düşük ağırlık ve taşındığında çok az yer (düz levha şeklinde) ve her yönden 8 renk basabilme özelliği ve su geçirmez olması, değerli müşterilerimize sık kullanım imkanı sağlar.
Atık ayrıştırma, geri dönüştürülebilir malzemelerin kolayca elde edilebilmesi için kuru atığın, yaş atiktan ayrıştırıldığı süreçtir. Bu nedenle izole edilmiş malzemeler birçok ürünü yeniden üretmek için kullanılabilir.

Karton Plast geri dönüşüm kutuları, yüksek mukavemetleri ve nem, güneş ışığı ve sıcaklık değişimlerine karşı dirençleri nedeniyle farklı atıkların ayrıştırılmasında çok kullanışlıdır. Ayrıca bu bidonların farklı renk ve ebatlarda üretilmesi sayesinde Kağıt, cam, plastik ve metal dahil çeşitli atıklar ayrıştırılmasinda kullanımlidır.

Hastane atıkları en hassas ve önemli atık türlerinden biridir.Bu bağlamda Kemos  Plastik Sanayi Grubu, yüksek mukavemetli kulplu, kapalı kilitler şeklinde bulaşıcı hastane atık kutuları üretmiştir. Sadece keskin atıklar için iyi bir seçim olmakla kalmaz, aynı zamanda kontamine ve bulaşıcı kimyasalların yayılmasını ve sızmasını önler ve atıkların taşınmasını ve transferini kolaylaştırır.

PP Oluklu geri dönüşüm tanklarının (Karton Plast atık kutuları veya Geri Dönüşüm Çöp Kovaları ) galvanizli ve plastik tanklara göre daha düşük bir fiyata sahip olduğu ve farklı ebat, güç ve renklerde mevcut olduğu unutulmamalıdır.

Her renk ve ölçüde kutu imalatımız vardır.
siz tasarlayın biz yapalım.
- Hammaddesi, güneş ışınları, ani ısı değişiklikleri ve kimyasal etkilere karşı korunması amacıyla özel takviyelerle zenginleştirilmiş, saf polietilendir.
- Plastik parçalar son model preslerde monoblok döküm yoluyla yapılmaktadır.
- Metal parçalar çok dayanıklı olup paslanmaya karşı özel imal edilmiştir.
- Yüksek kalite, yekpare elastik malzemeden üretilmiş iki tekerlek bulunmaktadır.
- Özel durumlarda kapak, üçgen kilit veya otomatik ağırlık kilidi ile kilitlenebilir.
- Torba kullanılmasa bile yuvarlaklaştırılmış düz yüzeyler kolayca yıkanabilirlik ve sağlıklı kullanım için idealdir.
Kemos Grup Çöp Konteynerleri Tüm Hakları Saklıdır
Bugün Sitemizi
: 58
kişi ziyaret etti
Dün Sitemizi
: 271
kişi ziyaret etti
Sitemizi Toplam
: 288.141
kişi ziyaret etti
Tıklama Sayınız
:
Aktif Ziyaretçi
: 1
kişi
İp Numaranız
: 93.89.232.254