Sıfır Atık
PP OLUKLU GERİ DÖNÜŞÜM KUTULARI MAVİ 35X35X70 CM EBATLARI
PP MAVİ
Kova Çapı
: 35
Kova Genişliği
: 35
Kova Derinliği
: 70
Kova Yüksekliği
: 70
Ayak Yüksekliği
: 0
Ayak Genişliği
: 0
Renk Seçenekleri
-EVET
-EVET
-EVET
-EVET
-EVET
-EVET
-EVET
-EVET
  • ÜRÜN AÇIKLAMA
  • TEKNİK ÖZELLİKLER
  • DİĞER ÜRÜNLER

PP Oluklu geri dönüşüm kutuları kuruluşlar, ofisler, okullar ve hastaneler için yaygın olarak kullanılmaktadır. Çöplerin ayrıştırılmasıyla bu kutular yan yana bir tepsi içerisinde 3 veya 4 şeklinde tasarlanıp üretilebilir. Düşük ağırlık ve taşındığında çok az yer (düz levha şeklinde) ve her yönden 8 renk basabilme özelliği ve su geçirmez olması, değerli müşterilerimize sık kullanım imkanı sağlar.

Atık ayrıştırma, geri dönüştürülebilir malzemelerin kolayca elde edilebilmesi için kuru atığın, yaş atiktan ayrıştırıldığı süreçtir. Bu nedenle izole edilmiş malzemeler birçok ürünü yeniden üretmek için kullanılabilir.

Karton Plast geri dönüşüm kutuları, yüksek mukavemetleri ve nem, güneş ışığı ve sıcaklık değişimlerine karşı dirençleri nedeniyle farklı atıkların ayrıştırılmasında çok kullanışlıdır. Ayrıca bu bidonların farklı renk ve ebatlarda üretilmesi sayesinde Kağıt, cam, plastik ve metal dahil çeşitli atıklar ayrıştırılmasinda kullanımlidır.

Hastane atıkları en hassas ve önemli atık türlerinden biridir.Bu bağlamda Kemos  Plastik Sanayi Grubu, yüksek mukavemetli kulplu, kapalı kilitler şeklinde bulaşıcı hastane atık kutuları üretmiştir. Sadece keskin atıklar için iyi bir seçim olmakla kalmaz, aynı zamanda kontamine ve bulaşıcı kimyasalların yayılmasını ve sızmasını önler ve atıkların taşınmasını ve transferini kolaylaştırır.

PP Oluklu geri dönüşüm tanklarının (Karton Plast atık kutuları veya Geri Dönüşüm Çöp Kovaları ) galvanizli ve plastik tanklara göre daha düşük bir fiyata sahip olduğu ve farklı ebat, güç ve renklerde mevcut olduğu unutulmamalıdır.


PP Oluklu geri dönüşüm kutuları kuruluşlar, ofisler, okullar ve hastaneler için yaygın olarak kullanılmaktadır. Çöplerin ayrıştırılmasıyla bu kutular yan yana bir tepsi içerisinde 3 veya 4 şeklinde tasarlanıp üretilebilir. Düşük ağırlık ve taşındığında çok az yer (düz levha şeklinde) ve her yönden 8 renk basabilme özelliği ve su geçirmez olması, değerli müşterilerimize sık kullanım imkanı sağlar. Atık ayrıştırma, geri dönüştürülebilir malzemelerin kolayca elde edilebilmesi için kuru atığın, yaş atiktan ayrıştırıldığı süreçtir. Bu nedenle izole edilmiş malzemeler birçok ürünü yeniden üretmek için kullanılabilir. Karton Plast geri dönüşüm kutuları, yüksek mukavemetleri ve nem, güneş ışığı ve sıcaklık değişimlerine karşı dirençleri nedeniyle farklı atıkların ayrıştırılmasında çok kullanışlıdır. Ayrıca bu bidonların farklı renk ve ebatlarda üretilmesi sayesinde Kağıt, cam, plastik ve metal dahil çeşitli atıklar ayrıştırılmasinda kullanımlidır. Hastane atıkları en hassas ve önemli atık türlerinden biridir.Bu bağlamda Kemos Plastik Sanayi Grubu, yüksek mukavemetli kulplu, kapalı kilitler şeklinde bulaşıcı hastane atık kutuları üretmiştir. Sadece keskin atıklar için iyi bir seçim olmakla kalmaz, aynı zamanda kontamine ve bulaşıcı kimyasalların yayılmasını ve sızmasını önler ve atıkların taşınmasını ve transferini kolaylaştırır. PP Oluklu geri dönüşüm tanklarının (Karton Plast atık kutuları veya Geri Dönüşüm Çöp Kovaları ) galvanizli ve plastik tanklara göre daha düşük bir fiyata sahip olduğu ve farklı ebat, güç ve renklerde mevcut olduğu unutulmamalıdır.
Kemos Grup Çöp Konteynerleri Tüm Hakları Saklıdır
Bugün Sitemizi
: 54
kişi ziyaret etti
Dün Sitemizi
: 271
kişi ziyaret etti
Sitemizi Toplam
: 288.137
kişi ziyaret etti
Tıklama Sayınız
:
Aktif Ziyaretçi
: 1
kişi
İp Numaranız
: 93.89.232.254