Sıfır Atık
PP OLUKLU GERİ DÖNÜŞÜM KUTULARI SİYAH
PP SİYAH
Kova Çapı
: 35
Kova Genişliği
: 35
Kova Derinliği
: 70
Kova Yüksekliği
: 70
Ayak Yüksekliği
: 0
Ayak Genişliği
: 0
Renk Seçenekleri
-
-
-
-
-
SİYAH
-
-
  • ÜRÜN AÇIKLAMA
  • TEKNİK ÖZELLİKLER
  • DİĞER ÜRÜNLER
PP Oluklu geri dönüşüm kutuları kuruluşlar, ofisler, okullar ve hastaneler için yaygın olarak kullanılmaktadır. Çöplerin ayrıştırılmasıyla bu kutular yan yana bir tepsi içerisinde 3 veya 4 şeklinde tasarlanıp üretilebilir. Düşük ağırlık ve taşındığında çok az yer (düz levha şeklinde) ve her yönden 8 renk basabilme özelliği ve su geçirmez olması, değerli müşterilerimize sık kullanım imkanı sağlar.

Atık ayrıştırma, geri dönüştürülebilir malzemelerin kolayca elde edilebilmesi için kuru atığın, yaş atiktan ayrıştırıldığı süreçtir. Bu nedenle izole edilmiş malzemeler birçok ürünü yeniden üretmek için kullanılabilir.
PP Oluklu geri dönüşüm kutuları kuruluşlar, ofisler, okullar ve hastaneler için yaygın olarak kullanılmaktadır. Çöplerin ayrıştırılmasıyla bu kutular yan yana bir tepsi içerisinde 3 veya 4 şeklinde tasarlanıp üretilebilir. Düşük ağırlık ve taşındığında çok az yer (düz levha şeklinde) ve her yönden 8 renk basabilme özelliği ve su geçirmez olması, değerli müşterilerimize sık kullanım imkanı sağlar. Atık ayrıştırma, geri dönüştürülebilir malzemelerin kolayca elde edilebilmesi için kuru atığın, yaş atiktan ayrıştırıldığı süreçtir. Bu nedenle izole edilmiş malzemeler birçok ürünü yeniden üretmek için kullanılabilir.
Kemos Grup Çöp Konteynerleri Tüm Hakları Saklıdır
Bugün Sitemizi
: 75
kişi ziyaret etti
Dün Sitemizi
: 271
kişi ziyaret etti
Sitemizi Toplam
: 288.158
kişi ziyaret etti
Tıklama Sayınız
:
Aktif Ziyaretçi
: 1
kişi
İp Numaranız
: 93.89.232.254